Onze organisatie telt een 40-tal medewerkers die op hun beurt samenwerken met uiteenlopende partners.

Directie

Bart Temmerman
Algemeen directeur
bart@cultuurnet.be
02/551 18 83
Lore Maegerman
Directieassistente, Office Manager & Verantwoordelijke personeelszorg
lore@cultuurnet.be
02/551 18 84
Deborah Ekarre
Management support
deborah@cultuurnet.be
02 551 18 70
Davy De Laeter
Corporate Affairs Manager
davy@cultuurnet.be
02/551 18 81

UiTnetwerk

Sam Rasschaert
Partnermedewerker UiTnetwerk Vlaams-Brabant & Limburg
sam@cultuurnet.be
02/551 07 44
Wim D'haeyer
Partnermedewerker UiTnetwerk West-Vlaanderen
wim@cultuurnet.be
02/551 18 88
Toon Beullens
Partnermedewerker UiTnetwerk Provincie Antwerpen
toon@cultuurnet.be
02/551 18 71
Karel De Rudder
Partnermedewerker UiTnetwerk
karel@cultuurnet.be
02/551 18 74
Barbara Lefebure
Partnermedewerker UiTnetwerk Oost-Vlaanderen & Brussels Hoofdstedelijk Gewest
barbara@cultuurnet.be
02/551 18 75
Erin De Wolf
Partnermedewerker kenniswerking
erin@cultuurnet.be

Marketing & Communicatie

Peter Ploegaerts
Teamcoördinator Marketing & Communicatie
peter.ploegaerts@cultuurnet.be
02/551 18 93
Elien Vanlaer
Project Manager Vlieg
elien@cultuurnet.be
02/551 18 76
Vera Carlier
Redactrice en Project Manager Cultuurprijzen
vera@cultuurnet.be
02/551 18 87
Evelyne Coussens
Redactrice
evelyne@cultuurnet.be
02/551 07 38
Chris Jacobs
Content Manager
chris@cultuurnet.be
02/551 18 60
Lene Ector
Redactrice en Projectmedewerker Vlieg
lene@cultuurnet.be
02/551 18 76
Sarah Vanthienen
Conversation manager
sarah@cultuurnet.be
02/551 18 86

Business Development

Julie Meiresonne
Business Development Manager
julie@cultuurnet.be
02/551 07 34
Corneel Wille
Partnermedewerker sectorprojecten
corneel@cultuurnet.be
02/551 07 41

Operations

Carlo Dieltjens
Product Manager UiTdatabank & Teamcoördinator Operations
carlo@cultuurnet.be
02/551 07 47
Karen Schilders
First Line Product Support & Partner Community Manager
karen@cultuurnet.be
02/551.07.30
Jonas Verhaeghe
Second Line Product Support
jonas@cultuurnet.be
02/551 07 45
Wouter Simons
DevOps Support & Internal Sysadmin
wouter@cultuurnet.be
02/551 07 43
Julian Cox
Data Transformation Expert
julian@cultuurnet.be
02/551 07 42
Kristof Willaert
DevOps Engineer
kristof@cultuurnet.be
Willem Dauwen
Product Support & Test Expert
willem@cultuurnet.be
02/551 07 46

Product Management

Tim Guily
Product Manager UiTPAS & UiTID
tim@cultuurnet.be
02/551 07 31
Tom Van de Velde
Product Marketing Manager
tom@cultuurnet.be
02/551 07 48
Katelijne Morreel
Product Manager UiTmetVlieg.be, UiTinVlaanderen.be & Cultuurkuur.be
katelijne@cultuurnet.be
02/551 18 72
Carlo Dieltjens
Product Manager UiTdatabank & Teamcoördinator Operations
carlo@cultuurnet.be
02/551 07 47

Technical Services

Sven Houtmeyers
Technical Lead
sven@cultuurnet.be
0477/26 60 76
Stan Vertessen
Product Owner UiTdatabank
stan@cultuurnet.be
02/551 07 39
Luk Dens
Product Owner UiTinVlaanderen.be & UiTmetVlieg.be
luk.dens@cultuurnet.be
02/551 18 64
Hans Henderickx
Product Owner UiTPAS & UiTiD
hans@cultuurnet.be
02/551 07 37
Stijn Swaanen
Developer
stijn@cultuurnet.be
02/551 18 68
Reinout Bossuyt
User Interaction Expert
reinout@cultuurnet.be

Zakelijk team

Caroline Rombaut
Manager Financiën & Personeel
caroline@cultuurnet.be
02/551 18 86
Farzia Houseinova
Assistente Financiën
farzia@cultuurnet.be